Katalog firm

Depilatorium

Dzięki nam możesz odzyskać wysoką samoocenę oraz pewność siebie. Sprawimy, że Twoje ciało już zawsze będzie idealnie gładkie i piękne, jeśli tylko zdecydujesz się przyjść do naszego gabinetu Depilatorium. Pracujący u nas specjaliści zajmą się Twoim owłosieniem i skutecznie je usuną, abyś nie musiał się nim więcej przejmować.

Depilacja miejsc intymnych

Firma Depilatorium świadczy usługi kosmetyki estetycznej oferując swoim klientom trwałą depilację laserową zbędnego owłosienia. Podczas pracy wykorzystujemy najbardziej nowoczesny, a jednocześnie najskuteczniejszy sprzęt firmy Vectus. Jeśli więc borykasz się z niechcianymi włoskami, a inne metody ich usuwania się u Ciebie nie sprawdzają, depilacja laserowa bikini Gdańsk to idealne rozwiązanie właśnie dla Ciebie.
Często stosowane domowe metody usuwania owłosienia na ciele co prawda pozwalają szybko i bezboleśnie pozbyć się włosków, jednak powodują również wiele niedogodności, jak np. podrażnienia czy problem wrastających włosków. W efekcie skóra nie prezentuje się tak idealnie, jak byśmy tego chcieli.
Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest wykorzystanie nowoczesnego sprzętu – specjalny laser pozwoli skutecznie i na zawsze pozbyć się zbędnego owłosienia z różnych partii ciała. Dla utrzymania uzyskanych efektów zabieg wykonywany jest w seriach co ok. 8 tygodni. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221