Katalog firm

Depilatorium

Dzięki nam możesz odzyskać wysoką samoocenę oraz pewność siebie. Sprawimy, że Twoje ciało już zawsze będzie idealnie gładkie i piękne, jeśli tylko zdecydujesz się przyjść do naszego gabinetu Depilatorium. Pracujący u nas specjaliści zajmą się Twoim owłosieniem i skutecznie je usuną, abyś nie musiał się nim więcej przejmować.

Laserowe usuwanie owłosienia

Depilatorium to salon kosmetyki estetycznej w Gdańsku specjalizujący się w depilacji laserowej. W naszym salonie korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu firmy Vectus, co gwarantuje bezpieczeństwo oferowanych klientom zabiegów oraz ich skuteczność. Nasza propozycja jest więc skierowana do osób chcących na trwałe pozbyć się niechcianego owłosienia.
Gładkie i zadbane ciało to marzenie wielu osób, aby taki efekty uzyskać konieczne jest stosowanie odpowiedniej diety, a także aktywność fizyczna. Nie bez znaczenia pozostają jednak również zabiegi kosmetyczne, jak depilacja. Stosowanie domowych metod pozwala co prawda szybko pozbyć się niechcianych włosków, ale często też powoduje podrażnienia i jest rozwiązaniem krótkotrwałym.
Jeśli chcesz przedłużyć maksymalnie efekt gładkiej skóry bez podrażnień i wrastających włosków, laserowe usuwanie owłosienia Gdańsk to propozycja właśnie dla Ciebie. Nasza oferta skierowana jest zarówno do kobiet, jak i mężczyzn – więcej szczegółów znajdziesz na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221