Katalog firm

Jawo

Jeśli cenisz sobie wyrafinowany smak i wysoką jakość produktów spożywczych, to zapraszamy do zapoznania się z produktami firmy Jawo - lidera dań mrożonych w Polsce. W naszej ofercie można znaleźć niezliczoną ilość produktów w różnych smakach, które z pewnością znajdą swoich amatorów.

Pierogi

Jakie smaki kojarzą Ci się z latami dzieciństwa? Nam przede wszystkim smak pierogów. Tych z mięsem, przyrządzanych przez babcię, czy z kapustą i grzybami, które zawsze czekały na nas podczas Świąt Bożego Narodzenia. Później to zamiłowanie do pierogów przerodziło się w coś więcej.
Postanowiliśmy bowiem, że sami będziemy przygotowywać dla Polaków najlepsze pierogi mrożone. Takie, które przypomną im te, jakie pamiętają z dzieciństwa. Minęło już 25 lat, a nasze pierogi wciąż zyskują sobie nowych sympatyków. Skąd tak duża ich popularność? Nasi klienci doceniają, że do wyrobu naszych pierogów wykorzystujemy tylko najlepsze składniki. Te są zresztą bardzo różnorodne, bo w naszej gamie smaków znajdują się nie tylko tradycyjne pierogi z mięsem czy kapustą i grzybami, ale też z truskawkami, jagodami czy szpinakiem.
Przygotowanie ich zajmuje natomiast dosłownie chwilę. Jeśli zatem cenisz sobie smaczne jedzenie, ale nie masz czasu na to, by gotować samemu, wypróbuj nasze pierogi mrożone. Jesteśmy pewni, że przypadną Ci do gustu.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://www.jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28