Katalog firm

PPHU Ład

Ogród to wizytówka każdego gospodarza. Piękny i zadbany wzbudza podziw sąsiadów oraz gości. Nie zawsze jednak mamy czas, aby odpowiednio się nim zająć. Zbyt długa, od dawna nie skoszona trawa czy drzewka czekające na przycięcie nie muszą być dłużej problemem. Oferujemy profesjonalne usługi ogrodnicze dla każdego!

Usługi ogrodnicze

P.P.H.U "ŁAD" to rzetelna i doświadczona firma, która od wielu lat oferuje swoim klientom kompleksowe usługi ogrodnicze na terenie Łodzi i pobliskich okolic, a ofertę firmy znajdziesz na stronie http://miastoiogrody.pl/. Na rynku działamy od ponad 20 lat i przez ten długi okres czasu udało nam się wypracować bardzo wysoką pozycję na rynku i zdobyć wielu zadowolonych klientów.
Zatrudniamy najlepszych ogrodników i korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych zleceń. Nasza oferta skierowana jest w pierwszej kolejności do tych osób, które chcą mieć piękny i zadbany ogródek, ale niestety nie mają czasu, ani umiejętności, aby samodzielnie nim się zaopiekować.
Dołączcie jeszcze dziś do grona naszych zadowolonych klientów i przekonajcie się sami, że to właśnie my oferujemy usługi ogrodnicze w Łodzi na najwyższym poziomie. Współpracujemy nie tylko z klientami indywidualnymi, ale również firmami, które chcą mieć zadbaną posesję. Do każdego zlecenia pochodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357