Katalog firm

AMS Car Design

Firma AMS Car Design świadczy specjalistyczne usługi w zakresie montażu oraz przyciemniania szyb. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji oraz profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji zlecenia. Oferujemy wysoką jakość świadczonego serwisu, dodatkowo zachęcając konkurencyjnymi i korzystnymi cenami.

Szyby do aut

AMS Car Design to firma, która zajmuje się montażem i przyciemnianiem szyb samochodowych, a także zakładaniem folii okiennych. Funkcjonujemy na rynku od kilkunastu lat, a duża wiedza i doświadczenie sprawiają, że jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie. Auto szyby Łódź, to miejsce gdzie zakupisz odpowiednią szybę, my sprawnie ją zamontujemy, a Ty dodatkowo będziesz mieć możliwość doboru, wysokiej klasy folii zacieniającej, która będzie Ci odpowiadać pod względem koloru i stopnia zabarwienia.
Zacienione auto to designerski wygląd, a także mniej promieni UV i większy komfort przebywania w pojeździe. Nasza firma daje gwarancję na produkty oraz usługi. Cieszymy się dobrą opinią w całym kraju, współpracujemy z firmami, z nawet odległych miejscowości. Świadczymy usługi wysokiej jakości, w korzystnych cenach. Współpracujemy z licznymi firmami sprzedającymi samochody. Nasi pracownicy działają dla Ciebie, chcą widzieć uśmiech na Twojej twarzy, gdy zobaczysz swój pojazd. Chcemy odmienić wygląd Twojego auta lub budynku.

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668-833-423