Katalog firm

Trakt

Jeśli prowadzisz prace budowlane i potrzebujesz wynająć ciężkie maszyny takie jak koparki, ładowarki czy też dźwigi, skorzystaj z oferty firmy Trakt z Lublina. Jeśli chcesz aby pracownicy tej firmy zajęli się kopaniem, ładowaniem gruzu itp. możesz skorzystać z usług tego typu. Wejdź na stronę www.trakt.go3.pl i sprawdź pełną ofertę.

Wynajem żurawi

Firma TRAKT nieprzerwanie od kilkunastu lat utrzymuje się na rynku wynajmu maszyn, świadcząc usługi swoim klientom na najwyższym możliwym poziomie. Działamy głównie w Lublinie, ale istnieje także możliwość dojazdu do miejscowości, zlokalizowanych dookoła miasta.
Nasza "flota" składa się z dźwigów o różnym udźwigu - od tych najmniejszych 10-tonowych do największych, mogących unieść nawet dziewięćdziesiąt ton!. Ponadto w ofercie obecne są żurawie samojezdne, zdolne do przemieszczania dużych ładunków na niewielkie odległości. Działamy głównie w branży budowlanej, wspomagając proces budowy naszym sprzętem. Nie boimy się jednak podejmować innych wyzwań, jak na przykład prace porządkowe. Dotyczy to przede wszystkim zleceń dużych, jak oczyszczenie placu po wyburzeniu budynków.
Jesteśmy oceniani bardzo wysoko w rankingach naszej branży. Nasi pracownicy posiadają niezbędne dokumenty, potwierdzające ich zdolność do wykonywania zawodu. Dajemy gwarancję, że każdy nasz klient będzie zadowolony. TRAKT-owe żurawie Lublin zbudowały - to słynne powiedzenie lubelskich budowlańców.

Kontakt

Ulica: Młyńska 13

Kod: 20-405

Miejscowość: Lublin

http://www.trakt.go3.pl/

E-mail: phutrakt@tlen.pl

Tel.: 601-979-654


Podobne firmy

Jagez

Jeśli poszukują Państwo solidnej firmy wykonującej roboty ziemne, zachęcamy do wizyty na stronie. Firma Jagez świadczy usługi na terenie Łodzi i okolic. Oprócz prac ziemnych i usług transportowych ofe...

Paut

Już wiele obiektów czy budynków jest w pełni zautomatyzowanych, gdy chodzi o sterowanie instalacją grzewczą, dostarczanie jakiejkolwiek energii zasilającej poszczególne urządzenia czy układy, a tym sa...