Katalog firm

Domena S.C.

Domena S.C. zapewnia Państwu wynajem biur w jednym z najlepszych budynków, jakie znajdują się w Łodzi. Zapraszamy Państwa do odnowionej, dawnej fabryki na ulicy Targowej. To właśnie w tym pięknym i nowocześnie urządzonym budynku może już od jutra znaleźć się Państwa firma oraz biura. Zapoznajcie się z naszą atrakcyjną ofertą.

Wynajem lokali

Jeśli szukasz korzystnej lokalizacji dla Twojego biura, mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. Oferujemy wynajem lokali użytkowych Łódź jest naszą główną lokalizacją - na ulicy Targowej umieściliśmy nowoczesne centrum biznesowe, idealne zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych firm.
Pomieszczenia biurowe zostały przygotowane do działania w jak najwyższym standardzie - znajduje się w nich między innymi klimatyzacja i mechaniczna wentylacja. Proponowane przez nas budynki są po kompleksowym remoncie, charakteryzują się niezawodnymi instalacjami i szeregiem sprawdzonych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Centrum Łodzi to najdogodniejsze miejsce do prowadzenia biznesu, przyciąga wielu potencjalnych klientów, nie tylko krajowych, ale także zagranicznych.
Po więcej informacji o możliwościach, jakie gwarantuje firma DOMENA S.C warto zajrzeć na stronę internetową pod adresem targowa35.pl. W razie pytań zachęcamy także do indywidualnego kontaktu - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.

Kontakt

Ulica: Targowa 35

Kod: 90-043

Miejscowość: Łódź

http://www.targowa35.pl/

E-mail: domena@domenasc.com

Tel.: 609-202-019


Podobne firmy

Centrum Nieruchomości

Doskonale znamy się na łódzkim rynku nieruchomości. Jeżeli planujecie zakupić lub wynająć mieszkanie, jeżeli planujecie sprzedać swoje mieszkanie, to możecie liczyć na naszą pomoc. Centrum Nieruchomoś...