Katalog firm

Domena S.C.

Domena S.C. zapewnia Państwu wynajem biur w jednym z najlepszych budynków, jakie znajdują się w Łodzi. Zapraszamy Państwa do odnowionej, dawnej fabryki na ulicy Targowej. To właśnie w tym pięknym i nowocześnie urządzonym budynku może już od jutra znaleźć się Państwa firma oraz biura. Zapoznajcie się z naszą atrakcyjną ofertą.

Wynajem lokali

Jeśli szukasz korzystnej lokalizacji dla Twojego biura, mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. Oferujemy wynajem lokali użytkowych Łódź jest naszą główną lokalizacją - na ulicy Targowej umieściliśmy nowoczesne centrum biznesowe, idealne zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych firm.
Pomieszczenia biurowe zostały przygotowane do działania w jak najwyższym standardzie - znajduje się w nich między innymi klimatyzacja i mechaniczna wentylacja. Proponowane przez nas budynki są po kompleksowym remoncie, charakteryzują się niezawodnymi instalacjami i szeregiem sprawdzonych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Centrum Łodzi to najdogodniejsze miejsce do prowadzenia biznesu, przyciąga wielu potencjalnych klientów, nie tylko krajowych, ale także zagranicznych.
Po więcej informacji o możliwościach, jakie gwarantuje firma DOMENA S.C warto zajrzeć na stronę internetową pod adresem targowa35.pl. W razie pytań zachęcamy także do indywidualnego kontaktu - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.

Kontakt

Ulica: Targowa 35

Kod: 90-043

Miejscowość: Łódź

http://www.targowa35.pl/

E-mail: domena@domenasc.com

Tel.: 609-202-019