Katalog firm

Domena S.C.

Domena S.C. zapewnia Państwu wynajem biur w jednym z najlepszych budynków, jakie znajdują się w Łodzi. Zapraszamy Państwa do odnowionej, dawnej fabryki na ulicy Targowej. To właśnie w tym pięknym i nowocześnie urządzonym budynku może już od jutra znaleźć się Państwa firma oraz biura. Zapoznajcie się z naszą atrakcyjną ofertą.

Wynajem biura

Poszukujecie dobrej firmy, która zaproponuje Wam wynajęcie biura w dobrej lokalizacji? Zapraszamy Was na naszą stronę http://www.targowa35.pl/. Nasza firma deweloperska oferuje Wam wynajem biur i lokali użytkowych właśnie pod tym adresem. Znajduje się tu świeżo odremontowana fabryka.
Cała powierzchnia została przystosowana do powstania tutaj biur. Ulica Targowa to bardzo dobra lokalizacja, znajdująca się w centrum Łodzi. Warto więc pomyśleć o biurach dla swojej firmy. Nikt nie będzie miał tutaj problemu z dojazdem. Szukacie dla siebie małego biura? Targowa 35 to idealne miejsce dla Was. Znajdziecie się wśród innych małych firm, które mają tutaj swoje siedziby. Poszukujecie dla siebie większej powierzchni? Także zapraszamy na Targową 35.
Już wiele, dużych firm nam zaufało. Naszymi klientami są międzynarodowe firmy. Warto naprawdę skorzystać z naszej bardzo konkurencyjnej oferty wynajęcia powierzchni biurowych. Będziecie zadowoleni, że zdecydowaliście się na usługi naszej firmy deweloperskiej.

Kontakt

Ulica: Targowa 35

Kod: 90-043

Miejscowość: Łódź

http://www.targowa35.pl/

E-mail: domena@domenasc.com

Tel.: 609-202-019


Podobne firmy

Centrum Nieruchomości

Doskonale znamy się na łódzkim rynku nieruchomości. Jeżeli planujecie zakupić lub wynająć mieszkanie, jeżeli planujecie sprzedać swoje mieszkanie, to możecie liczyć na naszą pomoc. Centrum Nieruchomoś...