Katalog firm

Woodstock

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą firmy Woodstock, która posiada nowoczesne urządzenia znanych firm, które to usprawnią Państwa pracę przy obróbce drewna. W naszej ofercie znajdują się traki przenośne oraz elementy eksploatacyjne. Oferujemy również profesjonalny serwis.

Tartak

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi tartaczne w bardzo przystępnej cenie. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoim fachu i posiadany najlepszy sprzęt na rynku, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych zleceń. Dysponujemy mobilnymi maszynami, dzięki czemu nasze kompleksowe usługi możemy oferować praktycznie w dowolnym miejscu wskazanym przez naszych klientów.
Na Państwa indywidualne życzenie możemy błyskawicznie zorganizować niezawodny i funkcjonalny tartak przewoźny. Warto wspomnieć również i o tym, że nasza firma działa również jako autoryzowany serwis wood mizer, dlatego też jeżeli interesuje Państwa fachowa regeneracja brzeszczotów, to jak najszybciej skontaktujcie się z nami. Więcej informacji o naszej firmie oraz pełną ofertę usług znajdą Państwo na stronie http://www.woodmizer.olsztyn.pl/1031/tartak-przewozny do której odwiedzenia serdecznie zapraszamy.
Dołączcie jeszcze dziś do grona naszych zadowolonych klientów i przekonajcie się sami, że to właśnie nasza firma oferuje najlepszy tartak przewoźny na rynku.

Kontakt

Ulica: Głogowa 1

Kod: 11-041

Miejscowość: Olsztyn

http://www.woodmizer.olsztyn.pl/

E-mail: serwis@woodmizer.olsztyn.pl

Tel.: 89 527-32-25