Katalog firm

Szwarc

Od 2006 roku rozwijamy naszą firmę, dążąc do perfekcji w realizacji nawet najbardziej wymagających projektów z zakresu kamieniarstwa. Zakład Kamieniarski Szwarc proponuje Państwu wykonanie nagrobków i nie tylko. W ofercie mamy też takie wyroby z kamienia jak blaty do kuchni i łazienki, schody wewnętrzne i zewnętrzne, posadzki i parapety. Zapraszamy!

Usługi kamieniarskie

Podstawą działalności Kamieniarstwo Szwarc są profesjonalne usługi kamieniarskie. Usługi świadczymy na terenie Piaseczna i okolic. Wyróżnia nas solidność, precyzja oraz pełna terminowość. Na rynku funkcjonujemy już od wielu lat, dzięki czemu zdobyliśmy uznanie i szacunek wśród klientów.
Staramy się podwyższać standard naszych usług, tak aby zadowolić nawet najbardziej wymagające osoby. Kamieniarstwo Piaseczno - pracujemy na najwyższej klasie materiałach (m.in. granit, marmur). Wykonane przez nas schody, parapety, nagrobki, blaty, czy też posadzki są ponadprzeciętnie trwałe i wytrzymałe. Nasze produkty są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także czynniki atmosferyczne m.in. silny mróz, śnieg, czy też grad.
Do każdego zlecenie podchodzimy indywidualnie i elastycznie dopasowujemy ofertę do potrzeb klienta. Posiadamy szeroką wiedzę, więc z przyjemnością doradzimy państwu najlepsze rozwiązania. Szeroki wybór odcieni i wzorów (niemal sto różnych wariantów) sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Kontakt

Ulica: Plantowa 4

Kod: 96-230

Miejscowość: Biała Rawska

http://www.kamieniarstwo-szwarc.pl/

E-mail:

Tel.: 602-175-197


Podobne firmy

Sanitpol

Firma Sanitpol świadczy wysokiej jakości usługi hydrauliczne oraz sanitarne, które wykonywane są fachowo i precyzyjnie. W grę wchodzi m.in. zamrażanie rur, spawanie gazowe, czy też inspekcja kanalizac...

Trakt

Jeśli prowadzisz prace budowlane i potrzebujesz wynająć ciężkie maszyny takie jak koparki, ładowarki czy też dźwigi, skorzystaj z oferty firmy Trakt z Lublina. Jeśli chcesz aby pracownicy tej firmy za...