Katalog firm

Kategorie


Tarom

Tarom to profesjonalny zakład pogrzebowy znajdujący się we Wrocławiu, ale świadczący usługi na wysokim poziomie na terenie całej Polski, a nawet za granicą. Oferuje pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z ceremonią pochówku. Zajmuje się także sprzedażą pięknych trumien i urn, wiązanek kwiatowych i wieńców pogrzebowych.

Organizacja pogrzebu

Renomowany zakład pogrzebowy Wrocław świadczy wysokiej jakości usługi związane nie tylko z organizacją godnej uroczystości pogrzebowej. Do Państwa dyspozycji oddajemy całodobowy numer kontaktowy, dzięki któremu zapewniamy szybki odbiór zwłok z miejsca zgonu.
Przewozimy zmarłego do chłodni, przygotowujemy ciało do pogrzebu (zatrudniamy specjalistów legitymujących się odpowiednimi certyfikatami), na życzenie rodziny organizujemy spopielenie. W ramach świadczonych przez nas usług znajduje się międzynarodowy transport zmarłych (załatwiamy wszelkie formalności w urzędach i ambasadach). Wykonujemy klepsydry informujące o uroczystości pogrzebowej, zapewniamy transport uczestnikom pogrzebu, pomagamy w organizacji obiadu okolicznościowego (stypy).
Prowadzimy sprzedaż trumien- polecamy trumny dębowe, z drewna egzotycznego, olchowe i sosnowe, dostępne w różnych odcieniach, matowe lub z połyskiem. Proponujemy też urny- kamienne, metalowe, ceramiczne, szklane, a także odzież żałobną, wiązanki, wieńce.

Kontakt

Ulica: Semaforowa 1

Kod: 52-115

Miejscowość: Wrocław

http://www.tarom.pl/

E-mail: biuro@tarom.pl

Tel.: 603-604-649


Podobne firmy

Zeus

ZEUS to profesjonalny zakład pogrzebowy Katowice, który zajmuje się kompleksową organizacją pochówku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Wyróżnia nas rzetelność oraz terminowość. Oferujemy bezpłatny...

A-AAron

Jak bezstresowo zorganizować pochówek dla zmarłej osoby? Firma AAron, posiadająca wieloletnie doświadczenie, profesjonalnie zajmuje się kompleksową obsługą pogrzebów. W zakresie świadczonych przez nią...