Katalog firm

Justyna Szondelmajer

Jeśli chcą Państwo uzyskać profesjonalną poradę prawną w Łodzi, zapraszamy na stronę. Od wielu lat udzielamy merytorycznego wsparcia z każdej dziedziny prawa. Aby zapewnić najwyższą jakość usług, nasza kancelaria prawna współpracuje z biurem podatkowym, firmą windykacyjną, notariuszem i innymi specjalistami.

Odszkodowania

Justyna Szondelmajer to profesjonalistka, która proponuje usługę, jaką jest adwokat odszkodowania Łódź, którą kieruje zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Duże doświadczenie oraz szeroki zakres wiedzy sprawiają, że niemal każda sprawa kończy się sukcesem. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście oraz kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy. Wyspecjalizowani eksperci podejmują się nawet najtrudniejszych zleceń.
Decydując się na wsparcie profesjonalisty nie musimy martwić się o zbędne formalności. Cała dokumentacja sporządzana jest przez adwokata. Usługi skierowane są w szczególności do osób, które mają problem z m.in. zaniżoną wartością odszkodowania, odrzuceniem wniosku o odszkodowania przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe, bezpodstawnym zwlekaniem ubezpieczyciela z wypłatą należnych świadczeń.
W sprawach związanych z ubezpieczeniami na pierwszym miejscu stawia się dobro klienta. Adwokat nie tylko odzyska należne pieniądze, ale również wywalczy rekompensatę za nieprawidłowości i błędy popełnione przez ubezpieczyciela.

Kontakt

Ulica: Legionów 93/95

Kod: 91-072

Miejscowość: Łódź

http://www.lodz-radcaprawny.pl/

E-mail: kancelaria@lodz-radcaprawny.pl

Tel.: 501-020-845


Podobne firmy

Kancelaria Wodo

Pewnie, że warto korzystać z usług renomowanej kancelarii adwokackiej, zwłaszcza takiej jak nasza która już niejednokrotnie pomogła w prowadzeniu spraw czy reprezentowaniu naszych klientów. Jest to id...

Adwokat Nawocki

Potrzebujesz usług adwokata? Szukasz kogoś kto pomoże Ci podczas rozprawy sądowej? Nasza kancelaria podejmuje wszelakie sprawy jakie mogą odbywać się w sądzie zaczynając od rozpraw majątkowych jak i z...