Katalog firm

Kategorie


ST Rentcar

ST RentCar to polska firma z Łodzi zajmująca się wypożyczaniem samochodów osobowych jak i większych aut dostawczych, usługą holowania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy, usługi świadczone są na najwyższym poziomie, co procentuje zadowoleniem i satysfakcją klientów.

Wypożyczalnia samochodów

ST RentCar to komfort, St RentCar to bezpieczeństwo. ST Rentcar to wypożyczalnia samochodów Łódź, która oferuje bogatą flotę marek pojazdów dla osób chcących na chwilę zmienić swój samochód. Usługi świadczone na najwyższym poziomie gwarantują ogromną satysfakcję firmy i zadowolenie klientów.
Profesjonalna wypożyczalnia samochodów oprócz wynajmu pojazdów oferuje pomoc drogową jak holowanie, a dodatkowo pomoc przy zmianie kół. Wszelkie samochody będące w posiadaniu firmy są w pełni sprawne, gwarantując bezpieczeństwo kierowcy i pasażerom, bo jest bezsprzecznie priorytetową kwestią. W zależności tego, jaki model zostanie wybrany, oferowane auta bogato wyposażone są we wszelkie udogodnienia – klimatyzację, system nawigacji GPS czy fotelik dla małego dziecka.
Dobór auta, poprzez doświadczonych pracowników, odpowiada bieżącym potrzebom klientów – od ekonomicznego samochodu, poprzez komfortowe sedany, aż po samochody większych gabarytów. Firma udostępnia również auta zastępcze z OC sprawców kolizji.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800