Katalog firm

ST Rentcar

ST RentCar to polska firma z Łodzi zajmująca się wypożyczaniem samochodów osobowych jak i większych aut dostawczych, usługą holowania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy, usługi świadczone są na najwyższym poziomie, co procentuje zadowoleniem i satysfakcją klientów.

Wynajem aut

Formalności w 5 minut? Chyba każdy marzy o tym jeśli chodzi o załatwianie spraw. Fachowa i profesjonalna obsługa pracowników wypożyczalni samochodów ST RentCar gwarantuje zadowolenie klientów. Usługa jaką jest wynajem aut Łódź jest o tyle atrakcyjna, że firma nie pobiera kaucji ani żadnych dodatkowych opłat za wynajem.
Dzięki temu można bez przeszkód cieszyć się jazdą i komfortem płynącym z niej, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. W prezentowanej ofercie wypożyczalni znaleźć można szeroki wybór modeli samochodów w różnej klasie i bogactwie wyposażenia, a dodatkowo istnieje możliwość zamontowania fotelika dziecięcego lub nawigacji GPS. Podczas podjęcia decyzji o długoterminowym wynajmie samochodu, klient zyskuje okazję na obniżki cenowe i rabaty, które dodatkowo uatrakcyjniają całokształt.
Skrupulatna i skuteczna pomoc pracowników skutkuje zaoszczędzeniem pieniędzy i cieszenie się czasem wolnym od zbędnych formalności. Radość płynąca z komfortowej jazdy najwyższe klasy Mercedesem jest nie do opisania.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800