Katalog firm

ST Rentcar

ST RentCar to polska firma z Łodzi zajmująca się wypożyczaniem samochodów osobowych jak i większych aut dostawczych, usługą holowania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy, usługi świadczone są na najwyższym poziomie, co procentuje zadowoleniem i satysfakcją klientów.

Laweta

Szybka reakcja podczas kolizji czy awarii naszego samochodu to klucz do dotarcia w wyznaczone miejsce. ST Rentcar oferuje usługi świadczone na najwyższym i zadowalającym poziomie, co potwierdzają opinie klientów.
Oferowana laweta Łódź jest szybkim i skutecznym sposobem na przetransportowanie samochodu biorącego udział w zdarzeniu drogowym lub odmawiającemu posłuszeństwa w czasie jazdy. Laweta idealnie sprawdza się nawet do ciężkich i dużych gabarytowo aut, ponieważ dostosowana jest do przewiezienia nawet 7 ton i 7m długości pojazdu. Przeważnie transport pojazdu niezdolnego do kontynuacji drogi możliwy jest właśnie za pomocą lawety drogowej, która szybko dociera na miejsce i sprawnie działa.
W przypadku nieposiadania ubezpieczenia assistance, pojawia się szkopuł dotyczący przetransportowania uszkodzonego lub zepsutego pojazdu, ale dzięki usługom oferowanym przez wypożyczalnię ST Rentcar w Łodzi, jest to możliwe bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Dodatkowo otrzymać można auto zastępcze na czas podróży.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800