Katalog firm

Kategorie


ST Rentcar

ST RentCar to polska firma z Łodzi zajmująca się wypożyczaniem samochodów osobowych jak i większych aut dostawczych, usługą holowania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy, usługi świadczone są na najwyższym poziomie, co procentuje zadowoleniem i satysfakcją klientów.

Holowanie

Jeśli niespodziewanie stałeś się poszkodowanym w kolizji drogowej to bez obaw, firma oferująca holowanie Łódź zajmie się uszkodzonym autem bez jakichkolwiek kosztów, ponieważ zostają one pokryte z polisy OC sprawcy zdarzenia. Jedną z ofert firmy to holowanie aut. Dowiedz się więcej na stronie https://pozyczwoz.pl/holowanie-samochodow/.
Dzięki długoletniej współpracy firmy ST RentCar z ubezpieczalniami, cały proces odbywa się bezgotówkowo i tylko bezpośrednio z firmą ubezpieczeniowa, w której polisę posiada sprawca. Fachowa i nieoceniona pomoc doświadczonych i odpowiedzialnych pracowników, każdy klient może mieć spokojną głowę a w razie potrzeby dostanie auto zastępcze by kontynuować jazdę. I bez obaw, koszty wynajmu również pokrywane są z OC sprawcy w przypadku kolizji z jego winy. Jeśli natomiast auto nie jakichkolwiek przyczyn odmówiło posłuszeństwa to cny usług są jak najbardziej konkurencyjne i zadowalające.
Wystarcz kontakt z firmą a laweta zjawia się najszybciej jak to możliwe z ustalonym z klientem miejscu. W skład kosztów wchodzi odległość do przejechania a także trudności podczas załadunku i rozładunku.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800