Katalog firm

ST Rentcar

ST RentCar to polska firma z Łodzi zajmująca się wypożyczaniem samochodów osobowych jak i większych aut dostawczych, usługą holowania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy, usługi świadczone są na najwyższym poziomie, co procentuje zadowoleniem i satysfakcją klientów.

Auto zastępcze

Wypożyczalnia ST Rentcar w swojej obszernej ofercie świadczy usługi na najwyższym i zadowalającym poziomie, czego dowodzą opinie klientów. Dodatkowo oprócz możliwości holowania po kolizji, możliwe jest auto zastępcze Łódź, dzięki któremu można kontynuować jazdę w wyznaczone miejsce.
Koszt takiego auta zastępczego w przypadku kolizji z winy drugiej strony, pokrywany jest z polisy ubezpieczeniowej OC sprawcy. Firma oferuje w tym zakresie pomoc przy wszelkich formalnościach, a także zapewnia profesjonalne i fachowe doradztwo, dzięki czemu poszkodowana osoba nie zostaje sama. Jedyne co potrzeba przy możliwości skorzystania z danej usługi jest posiadanie przy sobie ważnego dowodu potwierdzającego tożsamość, prawo jazdy a także dowód rejestracyjny własnościowego pojazdu, który został uszkodzony.
Dodatkowo podczas kontaktu z firmą ważne jest podanie danych polisy oraz numeru likwidacji szkody. Cały proces załatwiany jest profesjonalnie i szybko, by klient wręcz nie odczuł braku samochodu.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800