Katalog firm

Karwikol

Skorzystanie z usług firmy sprzątającej jest na pewno doskonałym rozwiązaniem, ale tylko wtedy, gdy dobrze wybierze się takie przedsiębiorstwo. Pracownicy firmy Karwikol posiadają olbrzymie doświadczenie w swoim fachu i znakomite kwalifikacje, a także wiedzę potrzebną do tego, by zaspokajać wszystkie oczekiwania klientów.

Sprzątanie mieszkań

Wysprzątane i błyszczące mieszkanie to wizytówka każdej pani domu. W natłoku codziennych spraw i obowiązków nie zawsze jednak mamy czas na to, by o porządek zadbać samodzielnie. Specjalistyczna firma Karwikol to wsparcie w dbaniu o wnętrza domów oraz mieszkań, świadcząca swe usługi na obszarze Gliwic.
Sprzątanie to zadanie monotonne i uciążliwe, liczy się tu systematyka oraz dokładność. Fachowa kadra pracownicza Karwikol łączy wszystkie atuty, dzięki czemu realizacja zlecenia odznaczać będzie się jakością oraz perfekcjonizmem. Gwarantujemy wykonanie zlecenia w zamówionym czasie - szybko, sprawnie oraz stuprocentowo zadowalająco. Zadbamy o to, by porządek zapanował w każdym, najbardziej nawet ukrytym rogu mieszkania.
Nasze zadania wykonujemy w ścisłym uzgodnieniu ze zleceniodawcą, wspieramy klientów dokładnie w takim zakresie, w jakim sobie tego życzą. Sprzątanie mieszkań Gliwice to również konkurencyjne i przystępne ceny, które dodatkowo nie wydrenują domowego budżetu. Świadczymy usługi zarówno regularnie, jak i okazjonalnie.

Kontakt

Ulica: Literatów 40

Kod: 44-113

Miejscowość: Gliwice

http://karwikol.pl/

E-mail: biuro@karwikol.pl

Tel.: 882-486-631