Katalog firm

Kategorie


Karwikol

Skorzystanie z usług firmy sprzątającej jest na pewno doskonałym rozwiązaniem, ale tylko wtedy, gdy dobrze wybierze się takie przedsiębiorstwo. Pracownicy firmy Karwikol posiadają olbrzymie doświadczenie w swoim fachu i znakomite kwalifikacje, a także wiedzę potrzebną do tego, by zaspokajać wszystkie oczekiwania klientów.

Sprzątanie

Karwikol to firma sprzątająca z siedzibą w Gliwicach. Oferuje szeroki zakres usług profesjonalnego sprzątania skierowanych do osób fizycznych, instytucji oraz firm, zarówno na zasadzie stałej współpracy, jak i sprzątania okazjonalnego.
Oferowane przez firmę sprzątanie Gliwice obejmuje m.in.: sprzątanie mieszkań, domów jednorodzinnych, biur i innych obiektów użyteczności publicznej, mycie okien i witryn sklepowych, utrzymanie w czystości terenów zewnętrznych, koszenie trawników, odśnieżanie, opiekę nad grobami, a także wykonywanie prac i obowiązków domowych, jak trzepanie dywanów, pranie, prasowanie czy robienie zakupów.
Karwikol gwarantuje profesjonalność i sumienność przy wykonywaniu prac, z zastosowaniem profesjonalnych narzędzi oraz odpowiednich detergentów i środków czystości. Firma wykonuje sprzątnie Gliwice na własnych lub powierzonych środkach czystości. Fachowość i wysoka jakość usług firmy Karwikol potwierdzona jest referencjami od zadowolonych klientów. Dla stałych klientów przewidziane są rabaty.

Kontakt

Ulica: Literatów 40

Kod: 44-113

Miejscowość: Gliwice

http://karwikol.pl/

E-mail: biuro@karwikol.pl

Tel.: 882-486-631