Katalog firm

Sowa

Firma Sowa z siedzibą w Łodzi świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektu i wykonania ekologicznych instalacji dla domu i firmy. Naszą ofertę produktów reprezentują nie tylko systemy ogrzewające, ale także uszczelniające i oczyszczające powietrze. Oferujemy fachowe doradztwo i usługi serwisowe. Zapraszamy na stronę!

Klimatyzacja

Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego jak wiele osób w dzisiejszych czasach ma problem z prawidłowym zamontowaniem klimatyzacji w swoim mieszkaniu, dlatego też powstała nasza rzetelna firma, która oferuje kompleksowy montaż klimatyzacji Łódź na każdą kieszeń.
Zajmujemy się montażem klimatyzacji w mieszkaniach prywatnych, biurach i pomieszczeniach użyteczności publicznej. Możemy pochwalić się wieloma udanymi realizacjami i wieloma zadowolonymi klientami, którzy często do nas powracają, aby po raz kolejny skorzystać z kompleksowych usług. Prawidłowo zamontowana klimatyzacja nie tylko poprawia komfort termiczny, ale co najważniejsze doskonale reguluje wilgotność powietrza.
Oprócz fachowego montażu możemy zaproponować Państwu także kompleksowe doradztwo przy wyborze klimatyzacji i specjalistyczny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dla nas najważniejszym priorytetem jest zawsze satysfakcja i zadowolenie klientów, dlatego też staramy się świadczyć usługi na najwyższym światowym poziomie.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Firma Elekro Klima znajduje się w Elblągu i świadczy swoje usług i w zakresie montażu instalacji centralnego odkurzania, klimatyzacji i wentylacji, systemów alarmowych i innych. Zapraszamy do zapoznan...