Katalog firm

Kategorie


Saunaland

Saunaland proponuje swoim klientom cały szereg produktów, w tym: sauny mokre, suche, na podczerwień oraz łaźnie parowe. Na życzenie klienta wykonamy łaźnie w ciężkiej zabudowie z mozaiki szklanej. Gwarantujemy wysokie standardy i jakość oraz bezpieczeństwo naszych produktów. Robimy wszystko, by klient w pełni cieszył się z naszych wyrobów.

Sauny parowe

Nasza firma posiada cenne doświadczenie niezbędne do budowy i zabudowy pomieszczeń przeznaczonych na sauny Wrocław. Zajmujemy się przystosowaniem pomieszczeń zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w hotelach czy też pensjonatach oraz ośrodkach wczasowych. Z powodzeniem realizujemy zlecenia pochodzące z branży sportowej oraz dotyczące miejsc użyteczności publicznej. Zajmujemy się również budową łaźni parowych w ciężkiej zabudowie.
Oznacza to, że mamy możliwość określenie kształtu łaźni parowej, czy też jej kolorystyki. W takiej sytuacji łaźnia jest wykonywana z mozaiki, co nadaje jej oryginalnych walorów estetycznych. Świadczymy kompleksowe usługi, ponieważ nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak właścicieli placówek typu: gabinety odnowy biologicznej.
Nawiązaliśmy owocną współpracę również z firmami zajmującymi się na co dzień wykonywaniem grot śnieżnych, lodowych oraz solnych. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, zawsze konsultujemy swoje plany ze zleceniodawcami. Zachęcamy do kontaktu!

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022