Katalog firm

Sanitpol

Firma Sanitpol świadczy wysokiej jakości usługi hydrauliczne oraz sanitarne, które wykonywane są fachowo i precyzyjnie. W grę wchodzi m.in. zamrażanie rur, spawanie gazowe, czy też inspekcja kanalizacji za pomocą kamery video. Kompletna oferta usług firmowych znajduje się na witrynie internetowej sanitpol.com.

Podnośniki

Pogotowie kanalizacyjne Sanitpol zapewnia szeroką ofertę usług hydraulicznych, fachowe doradztwo, wykwalifikowany personel oraz specjalistyczne uprawnienia to podstawa oferty firmy.
Jedną z możliwości jest wynajęcie podnośników koszowych. Wysokość podnośników sięga 20m, a mały rozmiar pojazdu umożliwia dojazd na trudno dostępne posesje. Sanitpol wykonuje usługi malowania elewacji, cięcia pielęgnacyjne drzew, udrażnianie i naprawa rynien oraz usuwanie sopli i nawisów śnieżnych. Możliwy jest wynajem podnośnika wraz z operatorem oraz dojazd na terenie Łodzi.
Jeśli szukasz podnośniki koszowe Łódź, pogotowie kanalizacyjne Sanitpol zapewnia wysokiej jakości sprzęt do prac na wysokościach. Maszyny dźwigowe złożone z ramienia hydraulicznego oferowane przez firmę Sanitpol wykorzystywane są do różnego rodzaju prac wysokościowych, często w trudno dostępnych miejscach, ale równie dobrze sprawdzają się w ogrodnictwie, czy sadownictwie. Jeżeli szukasz profesjonalnego sprzętu oraz obsługi zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 132

Kod: 90-451

Miejscowość: Łódź

http://www.sanitpol.com/

E-mail: kontakt@sanitpol.com

Tel.: 509-762-156


Podobne firmy

Trakt

Jeśli prowadzisz prace budowlane i potrzebujesz wynająć ciężkie maszyny takie jak koparki, ładowarki czy też dźwigi, skorzystaj z oferty firmy Trakt z Lublina. Jeśli chcesz aby pracownicy tej firmy za...

Szwarc

Od 2006 roku rozwijamy naszą firmę, dążąc do perfekcji w realizacji nawet najbardziej wymagających projektów z zakresu kamieniarstwa. Zakład Kamieniarski Szwarc proponuje Państwu wykonanie nagrobków i...