Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Jeśli szukasz szybkiej pomocy na drodze w związku z niespodziewaną awarią auta, to z pewnością firma SOS Krzysztof Wojciechowski będzie najlepszym wyborem. Oferujemy dowóz paliwa, drobne naprawy jak również odholowanie wszelkiego rodzaju pojazdów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami bezpośrednio na stronie internetowej.

Pomoc drogowa Piątek

Nasza firma nieprzerwanie od 2005 roku świadczy klientom kompleksowe usługi w zakresie pomocy drogowej na terenie całego województwa łódzkiego. Dzięki solidności oraz szybkości w działaniu w ciągu jedenastu lat istnienia nasza firma zdobyła zaufanie kilku tysięcy zadowolonych klientów.
Główną ideą istnienia firmy jest pomaganie naszym klientom, a także dbanie o ich bezpieczeństwo oraz komfort. W przypadku kolizji, bądź awarii samochodu staramy się dotrzeć jak najszybciej na wyznaczone miejsce. Potrzebna pomoc drogowa Piątek? Dla nas to żaden problem. Zasięg naszego działania obejmuje również łódzki odcinek autostrady A1 oraz A2. W przypadku awarii samochodu dokonujemy również drobnych napraw na miejscu takich jak na przykład wymiana opon.
Klienci korzystający z naszych usług mogą mieć pewność, że wykorzystujemy najnowszy i bezawaryjny sprzęt, dzięki czemu cała procedura przebiega sprawnie i bez opóźnień. Oferowana przez nas pomoc obejmuje nie tylko samochody osobowe, ale również auta dostawcze, ciężarowe lub autobusy.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673