Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Jeśli szukasz szybkiej pomocy na drodze w związku z niespodziewaną awarią auta, to z pewnością firma SOS Krzysztof Wojciechowski będzie najlepszym wyborem. Oferujemy dowóz paliwa, drobne naprawy jak również odholowanie wszelkiego rodzaju pojazdów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami bezpośrednio na stronie internetowej.

Pomoc drogowa w Łodzi

Problemy z samochodem w trakcie podróży mogą bardzo mocno utrudnić życie każdemu kierowcy. Zwłaszcza temu, który dopiero rozpoczął swoją przygodę z czterema kółkami, albo niespecjalnie zna się na tego typu naprawach. Na szczęście jest jednak firma, która idealnie sprawdza się w tego typu sytuacja.
Tą firmą jest nasza pomoc drogowa Łódź. Swoimi umiejętnościami i życzliwością służymy kierowcom już od 1995 roku. Te już ponad 20 lat wyzwań pozwoliło nam stać się prawdziwymi ekspertami w swojej branży. Wybierając ofertę naszej pomocy drogowej, zawsze mają Państwo gwarancję współpracy z prawdziwymi profesjonalistami. Ludźmi, którzy po prostu chcą Państwu pomóc. I to bez względu na to, jaki problem na drodze Was spotkał, czy na rodzaj Waszego samochodu.
Pomagamy bowiem nie tylko osobom podróżującym samochodami osobowymi, ale również kierowców ciężarówek, autobusów i TIR-ów. Jeśli zatem znajdziecie się Państwo w trakcie podróży samochodem w awaryjnej sytuacji, prosimy skontaktować się z nami.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673