Katalog firm

Marzanna

Szukasz wyjątkowego miejsce na swoje wesele? Skorzystaj z oferty Siedliska Folkloru Marzanna, który posiada kilka sal restauracyjnych urządzonych w stylu ludowo-góralskim. Szef kuchni zaserwuje pyszne dania i przekąski, które zasmakują wszystkim gościom. Siedlisko Folkloru Marzanna nieopodal Lublina chętnie zorganizuje również przyjęcia komunijne, bankiety lub imprezy integracyjne dla firm.

Pokoje hotelowe

Rejon Lubelszczyzny powszechnie znany jest z miłości mieszkańców do tradycji. Potrawy aranżacje wnętrz, a nawet lubelskie stroje ludowe są tam jedyne w swoim rodzaju. Kiedy już zajeżdżamy w te rejony, naprawdę warto poznać z tej tradycji jak najwięcej. Pamiętajmy wybierając hotel Lublin ma bogatą bazę noclegową. Cóż jednak za atrakcja spać w sieciówce, której każdy z kilku, kilkunastu obiektów w kraju wygląda identycznie? Znacznie więcej przyjemności podczas podróżowania daje poznawanie wszystkiego co inne niż to, z czym mamy do czynienia na co dzień.
W Siedlisku Folkloru "Marzanna" znajdziemy nocleg i wyżywienie, ale co najważniejsze doskonałą atmosferę. To magiczne miejsce sprawia, że wtapiamy się w tradycję regionu, poznajemy jego serce. Z uwagi na fakt, że hotel mieści się 20 km od samego Lublina, mamy okazję oddalić się nieco od codziennego zgiełku, odetchnąć świeżym powietrzem i wsłuchać się w ciszę. Przy tym wszystkim w Restauracji skosztujemy wspaniałych dań, część z nich na pewno kojarzymy z dzieciństwem, wizytami u babć, część zaś, specyficzna dla Lubelszczyzny na pewno będzie nowością. Warto spróbować.

Kontakt

Ulica: Krakowska 111

Kod: 24-222

Miejscowość: Niedrzwica Kościelna

http://www.marzanna.pl/

E-mail: info@marzanna.pl

Tel.: 81 511-69-20


Podobne firmy

Yacht Czarter

Zapraszamy do wsi Bogaczewo, nad jezioro Boczne, gdzie znajduje się nasza firma. Oferujemy Wam czarter jachtów, którymi będziecie mogli wyruszyć na rejs po Mazurach. Oferujemy Wam doskonale wyposażone...