Katalog firm

Marzanna

Szukasz wyjątkowego miejsce na swoje wesele? Skorzystaj z oferty Siedliska Folkloru Marzanna, który posiada kilka sal restauracyjnych urządzonych w stylu ludowo-góralskim. Szef kuchni zaserwuje pyszne dania i przekąski, które zasmakują wszystkim gościom. Siedlisko Folkloru Marzanna nieopodal Lublina chętnie zorganizuje również przyjęcia komunijne, bankiety lub imprezy integracyjne dla firm.

Pokoje hotelowe

Rejon Lubelszczyzny powszechnie znany jest z miłości mieszkańców do tradycji. Potrawy aranżacje wnętrz, a nawet lubelskie stroje ludowe są tam jedyne w swoim rodzaju. Kiedy już zajeżdżamy w te rejony, naprawdę warto poznać z tej tradycji jak najwięcej. Pamiętajmy wybierając hotel Lublin ma bogatą bazę noclegową. Cóż jednak za atrakcja spać w sieciówce, której każdy z kilku, kilkunastu obiektów w kraju wygląda identycznie? Znacznie więcej przyjemności podczas podróżowania daje poznawanie wszystkiego co inne niż to, z czym mamy do czynienia na co dzień.
W Siedlisku Folkloru "Marzanna" znajdziemy nocleg i wyżywienie, ale co najważniejsze doskonałą atmosferę. To magiczne miejsce sprawia, że wtapiamy się w tradycję regionu, poznajemy jego serce. Z uwagi na fakt, że hotel mieści się 20 km od samego Lublina, mamy okazję oddalić się nieco od codziennego zgiełku, odetchnąć świeżym powietrzem i wsłuchać się w ciszę. Przy tym wszystkim w Restauracji skosztujemy wspaniałych dań, część z nich na pewno kojarzymy z dzieciństwem, wizytami u babć, część zaś, specyficzna dla Lubelszczyzny na pewno będzie nowością. Warto spróbować.

Kontakt

Ulica: Krakowska 111

Kod: 24-222

Miejscowość: Niedrzwica Kościelna

http://www.marzanna.pl/

E-mail: info@marzanna.pl

Tel.: 81 511-69-20


Podobne firmy

Hotel Łabędy

Hotel Łabędy to ciche i spokojne miejsce dla osób poszukujących odpoczynku z daleka od miejskiego hałasu. Zlokalizowany w pełnej zieleni gliwickiej dzielnicy Łabędy, jest idealnym miejscem dla osób, k...

Hotel Kmicic

Zajazd Kmicic zlokalizowany niedaleko Lublina posiada specjalnie przystosowane sale bankietowe i konferencyjne, w których firmy mogą organizować imprezy integracyjne, szkolenia dla pracowników, bankie...