Katalog firm

Orthovision

Serdecznie zapraszamy do OrthoVision - miejsca, gdzie zawsze możecie zatroszczyć się o swoje zęby. Jest nam bardzo miło, że możemy zaoferować Wam kompleksowe usługi dentystyczne na bardzo wysokim poziomie. W pierwszej kolejności wykonujemy profesjonalną diagnozę aby móc zaproponować najbardziej optymalne leczenie.

Chirurgia szczękowa

Chirurgia stomatologiczna stanowi dziedzinę medycyny zajmującą się operacyjnym leczeniem okolic jamy ustnej oraz zawartych w niej elementów. Zabiegi chirurgiczne bywają konieczne celem utrzymania uzębienia pacjenta w prawidłowej kondycji. Najczęściej przeprowadza się zabiegi usunięcia chorych zębów lub nacinanie ropni.
Warto mieć na uwadze fakt, iż każda ingerencja chirurgiczna jest często źle odczuwana. Dzięki umiejętnemu i sprawnie przeprowadzonemu zabiegowi lekarz jest w stanie zminimalizować uczucie dyskomfortu u pacjenta. Dobra chirurgia stomatologiczna Warszawa Bemowo charakteryzuje się więc precyzją, sprawnością i bezbolesnością. Stomatolog, który przeprowadzi w sposób odpowiedni zabieg chirurgiczny może przyczynić się do zmniejszenia stresu oraz prawdopodobieństwa wywołania traumy u pacjenta.
W związku z tym, obowiązkowym elementem dobrego zabiegu chirurgicznego jest znieczulenie, którego rodzaj oraz dawkę ustala się z pacjentem indywidualnie. Pacjent musi zostać uprzedzony przed zabiegiem o objawach znieczulenia oraz ewentualnych skutkach ubocznych, aby mógł czuć się spokojny podczas wykonywania zabiegu.

Kontakt

Ulica: Wyszyńskiego 5

Kod: 01-015

Miejscowość: Warszawa

https://www.orthovision.pl/

E-mail: stomatologia@orthovision.pl

Tel.: 514247364