Katalog firm

Nobilla

Firma Nobilla ma w swojej szerokiej ofercie sprzedażowej niezawodny asortyment nawozów z serii florina Complete, która zdobyła uznanie nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Polecamy także preparat HUMAC Agro, który doskonale sprawdzi się nie tylko do uprawy owoców i warzyw, ale również do uprawy kwiatów ozdobnych, trawników oraz zbóż.

Produkcja pelletu

Nobilla to nowoczesna i bardzo ceniona na rynku firma, która oferuje znakomity pellet wędkarski w bardzo przystępnej cenie. Jako czołowy producent zanęt wędkarskich na rynku, możemy zaoferować Państwu produkty z najwyższej światowej półki, które zaspokoją oczekiwania nie tylko profesjonalnych wędkarzy, ale również osób, które dopiero rozpoczynają swoją wielką przygodę z wędkowaniem.
Polecamy Państwu w pierwszej kolejności nasze rewelacyjny pellet wędkarski, który w całości wytwarzany jest przez nas samodzielnie według unikalnej receptury. Dzięki nam łowienie ryb stanie się o wiele prostsze. Aby zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających wędkarzy produkujemy pellet wędkarski w wielu różnych smakach oraz rozmiarach. Cały czas staramy się rozwijać naszą ofertę, aby móc zaspokoić coraz większe wymagania naszych klientów.
Nasz pellet wędkarski zawiera bardzo wysoki poziom olejów rybnych, dzięki czemu przez bardzo długi czas zachowuje swoje rewelacyjne efekty wabiące. Postaw na jakość i jeszcze dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Kontakt

Ulica: Nowa 32

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://nobilla-poland.com/

E-mail: nobilla@nobillapoland.com

Tel.: 15 841-42-50