Katalog firm

Megi

Jeśli posiadają Państwo sklep odzieżowy i zastanawiacie się nad rozszerzeniem oferty, to zapraszamy do zapoznania się z produktami firmy Megi. Oferujemy wysokiej jakości skarpety w przystępnej cenie. Jeśli chcielibyście się dowiedzieć w jaki sposób wytwarzamy nasze produkty, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

Skarpety stopki

Skarpetki stopki to gwarancja wygody i model, który jest coraz bardziej popularny wśród Polaków. Ich sprzedaż prowadzi sklep internetowy skarpety-megi.pl. Skarpetki te wykonane są z wysokiej jakości bawełny, która zapewnia doskonałą wchłanialność potu. Oprócz tego posiadają one włókna elastanowe, które zapewniają dopasowanie do każdej stopy, a także nieuciskający ściągacz oraz płaski szew. Skarpetki stopki dostępne są w wielu wzorach, wśród których wyróżnić można podłużne i poprzeczne paski, a także różnego rodzaju figury dzielące powierzchnię skarpetki na różne części.
Szeroki wybór kolorów sprawia, że każdy można znaleźć coś dla siebie. Modele te dostępne są w różnych rozmiarach i przeznaczone są zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Oprócz popularnych "stopek" skarpety-megi.pl prezentuje między innymi skarpetki klasyczne oraz sportowe przeznaczone zarówno dla pań i panów jak i dzieci. W jednym miejscu możliwe jest więc dokonanie zakupu skarpet dla całej rodziny w przystępnych cenach dzięki licznym promocjom.

Kontakt

Ulica: Skautów Łódzkich 38

Kod: 92-640

Miejscowość: Łódź

http://skarpety-megi.pl/

E-mail: megi@skarpety-megi.pl

Tel.: 602-231-867


Podobne firmy

Muzzy

Firma Muzzy proponuje Państwu szeroki wybór piżam dla każdego. Jesteśmy rodzinną firmą produkcyjną, działającą na rynku od wielu lat. Posiadamy nowoczesne wzornictwo produktów wykonanych z najwyższej...

Megi Bambus

Megi to producent skarpet wykonanych z włókna bambusowego. Takie skarpety posiadają wiele pozytywnych właściwości. Po pierwsze, zapobiegają rozwojowi bakterii oraz grzybów. Co więcej, charakteryzują s...