Katalog firm

Medibut

Zakład Produkcyjny Medibut od ponad 35 lat dostarcza na rynek atestowane obuwie medyczne i zawodowe, które zapewnia wygodę i komfort podczas wykonywania swoich obowiązków w branży spożywczej, farmaceutycznej czy medycznej. Do produkcji obuwia wykorzystano skórę do wyścielenia wkładki i cholewki dla większego zadowolenia klienta.

Buty drewniaki

Aby Wasze nogi i stopy były zdrowe musicie nosić odpowiednie obuwie. Zapraszamy na stronę http://medibut.com.pl/subpage/41. Zapoznajcie się z naszą pełną ofertą obuwia zawodowego i profilaktycznego. W naszym sklepie zaopatruje się już wiele jednostek szpitalnych, zakładów opiekuńczych czy też domów pomocy społecznej.
Nasi klienci są bardzo zadowoleni z butów jakie u nas zakupili. Więc i Wy nam zaufajcie. Potrzebujecie drewniaki? Nie ma problemu. Znajdziecie u nas te buty. Posiadają one podeszwę przeciwpoślizgową i cholewkę skórzaną. Nasze buty są kupowane również do hoteli, do zakładów spożywczych, zakładów gastronomicznych. Jesteśmy otwarci na każdego klienta. Nasze wieloletnie doświadczenie pomaga nam podążać z duchem czasu i zaspokajać wszystkie potrzeby klientów.
Nasze obuwie wykonane jest z najwyższej jakości produktów. Dzięki temu będzie Wam służyło długi czas. Firma Medibut to firma, której naprawdę warto powierzyć zdrowie swoich nóg i stóp. Dzięki nam Wasze nogi i stopy będą cały czas pięknie wyglądały.

Kontakt

Ulica: Dąbrowskiego 45

Kod: 93-177

Miejscowość: Łódź

http://medibut.com.pl/

E-mail: medibut@medibut.com.pl

Tel.: 42 647-01-99