Katalog firm

Hotel Łabędy

Hotel Łabędy to ciche i spokojne miejsce dla osób poszukujących odpoczynku z daleka od miejskiego hałasu. Zlokalizowany w pełnej zieleni gliwickiej dzielnicy Łabędy, jest idealnym miejscem dla osób, które poszukują komfortowego i niedrogiego noclegu. Nowoczesny obiekt składa się wygodnych pokojów hotelowych, restauracji, salonu kosmetycznego i fryzjerskiego.

Noclegi

Gliwice to jedno z najbardziej atrakcyjnych turystycznie miast Górnego Śląska. To również miejsce na styku kultury i biznesu, w konsekwencji czego często wybierane jest jako przystanek przez przybyszów z całego kraju i Europy.
Elegancki i nowoczesny Hotel Łabędy to obiekt, zlokalizowany w doskonałym punkcie na mapie miasta. Komfortowo wypoczywają tu zarówno turyści indywidualni, jak i przedstawiciele firm oraz instytucji.
Pokoje w obiekcie są wygodne oraz przestronne, zaś w cenie noclegu na życzenie gości serwowane mogą być również doskonałe posiłki. Chcący dobrze zjeść mają do wyboru bogate menu miejscowej przyhotelowej restauracji. Hotel Łabędy oferuje również nowoczesne sale konferencyjne, z możliwością organizacji branżowych eventów. Istnieje możliwość wynajmu dużej części bądź całości obiektu na organizację wydarzenia - prywatnego czy służbowego. Świetną ofertę dodatkowo podkreślają wyjątkowo przystępne ceny. Relaks w cichej i bezpiecznej okolicy dostępny jest tu dla każdego, niezależnie od budżetu. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie http://www.hotel-labedy.pl/.

Kontakt

Ulica: Karola Marksa 11

Kod: 44-109

Miejscowość: Gliwice

http://www.hotel-labedy.pl/

E-mail: info@hotel-labedy.pl

Tel.: 32 230-09-29


Podobne firmy

Hotel Kmicic

Zajazd Kmicic zlokalizowany niedaleko Lublina posiada specjalnie przystosowane sale bankietowe i konferencyjne, w których firmy mogą organizować imprezy integracyjne, szkolenia dla pracowników, bankie...

Marzanna

Szukasz wyjątkowego miejsce na swoje wesele? Skorzystaj z oferty Siedliska Folkloru Marzanna, który posiada kilka sal restauracyjnych urządzonych w stylu ludowo-góralskim. Szef kuchni zaserwuje pyszne...