Katalog firm

Kategorie


Hotel Łabędy

Hotel Łabędy to ciche i spokojne miejsce dla osób poszukujących odpoczynku z daleka od miejskiego hałasu. Zlokalizowany w pełnej zieleni gliwickiej dzielnicy Łabędy, jest idealnym miejscem dla osób, które poszukują komfortowego i niedrogiego noclegu. Nowoczesny obiekt składa się wygodnych pokojów hotelowych, restauracji, salonu kosmetycznego i fryzjerskiego.

Noclegi

Gliwice to jedno z najbardziej atrakcyjnych turystycznie miast Górnego Śląska. To również miejsce na styku kultury i biznesu, w konsekwencji czego często wybierane jest jako przystanek przez przybyszów z całego kraju i Europy.
Elegancki i nowoczesny Hotel Łabędy to obiekt, zlokalizowany w doskonałym punkcie na mapie miasta. Komfortowo wypoczywają tu zarówno turyści indywidualni, jak i przedstawiciele firm oraz instytucji.
Pokoje w obiekcie są wygodne oraz przestronne, zaś w cenie noclegu na życzenie gości serwowane mogą być również doskonałe posiłki. Chcący dobrze zjeść mają do wyboru bogate menu miejscowej przyhotelowej restauracji. Hotel Łabędy oferuje również nowoczesne sale konferencyjne, z możliwością organizacji branżowych eventów. Istnieje możliwość wynajmu dużej części bądź całości obiektu na organizację wydarzenia - prywatnego czy służbowego. Świetną ofertę dodatkowo podkreślają wyjątkowo przystępne ceny. Relaks w cichej i bezpiecznej okolicy dostępny jest tu dla każdego, niezależnie od budżetu. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie http://www.hotel-labedy.pl/.

Kontakt

Ulica: Karola Marksa 11

Kod: 44-109

Miejscowość: Gliwice

http://www.hotel-labedy.pl/

E-mail: info@hotel-labedy.pl

Tel.: 32 230-09-29


Podobne firmy

Yacht Czarter

Zapraszamy do wsi Bogaczewo, nad jezioro Boczne, gdzie znajduje się nasza firma. Oferujemy Wam czarter jachtów, którymi będziecie mogli wyruszyć na rejs po Mazurach. Oferujemy Wam doskonale wyposażone...

Marzanna

Szukasz wyjątkowego miejsce na swoje wesele? Skorzystaj z oferty Siedliska Folkloru Marzanna, który posiada kilka sal restauracyjnych urządzonych w stylu ludowo-góralskim. Szef kuchni zaserwuje pyszne...