Katalog firm

Kategorie


Koliber

Szukają Państwo wysokiej jakości wyrobów mięsnych, które z powodzeniem można wykorzystać w branży gastronomiczno-hotelarskiej? Rodzinna firma Koliber od 1993 roku specjalizuje się w produkcji hamburgerów, steków wołowych, parówek, nuggetsów, kulek mięsnych z wieprzowiny, wołowiny i drobiu, co sprawia że produkty mięsne spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Kotlety wołowe

Profesjonalna gastronomia opiera się na wysokiej jakości produktów, bogatym doświadczeniu osób przygotowujących potrawy, a także nieustannej chęci samodoskonalenia swoich umiejętności. Wszystko to charakteryzuje firmę Koliber Sp.J., która jest uznanym producentem pysznych hamburgerów oraz wielu innych wyrobów, funkcjonującą na rynku już od 1993 r. Jej produkty kierowane są przede wszystkim do punktów gastronomicznych typu fast food i sektora HoReCa w całym kraju.
Korzystając z tradycyjnej receptury, ale także poszukując coraz to nowych rozwiązań ulepszających smak wyrobów, firma oferuje swoim klientom pyszne hamburgery tworzone z najróżniejszych rodzajów mięs o różnej garmaturze, a nawet kształcie. Dzięki temu wyobraźnia, zapotrzebowanie każdego klienta mogą być praktycznie nieograniczone. Nowością wśród oferowanych wyrobów jest angus burger. Klasyczny burger tworzony z mięsa z Angusa prosto z Ameryki Południowej! Jest to gwarancja wyjątkowych doznań dla wszystkich miłośników wołowiny.

Kontakt

Ulica: Ciosnowska 74C

Kod: 95-010

Miejscowość: Zgierz

http://koliber.lodz.pl/

E-mail:

Tel.:


Podobne firmy

Jawo

Jeśli cenisz sobie wyrafinowany smak i wysoką jakość produktów spożywczych, to zapraszamy do zapoznania się z produktami firmy Jawo - lidera dań mrożonych w Polsce. W naszej ofercie można znaleźć niez...