Katalog firm

Koczwara

Firma Koczwara jest liderem w produkcji stolarki aluminiowej - oferujemy wysokiej jakości okna i drzwi aluminiowe wraz z montażem u klienta. Ponadto zajmujemy się montażem klimatyzacji i wentylacji zarówno dla prywatnych inwestorów jak również firm.

Klimatyzacja

Koczwara Stolarka Aluminiowa Sp. J. to rzetelna firma, która od 1982 roku oferuje swoim klientom wysokiej jakości klimatyzacje w bardzo atrakcyjnej cenie. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu udało nam się wypracować bardzo wysoką pozycję na rynku i zdobyć masę zadowolonych klientów.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem, starając się sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów. Jeżeli potrzebna Państwu niezawodna klimatyzacja to jak najszybciej odwiedźcie naszą stronę firmową http://koczwara.com.pl/oferta/klimatyzacja-stalowa-wola/ i zapoznajcie się z naszą ofertą sprzedażową. Oferowane przez nas klimatyzacje to rozwiązania uniwersalne, które doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach biurowych i w mieszkaniach prywatnych.
Jeżeli nie wiedzą Państwo jeszcze na jakie klimatyzacje się zdecydować, to nasi pracownicy służą Państwu zawsze profesjonalnym doradztwem. Dzięki naszej niewielkiej pomocy poprawią Państwo znacząco warunki swojego życia, dzięki czemu zawsze będziecie czuć się komfortowo.

Kontakt

Ulica: Brandwicka 2

Kod: 37-403

Miejscowość: Pysznica

http://koczwara.com.pl/

E-mail: biuro@koczwara.com.pl

Tel.: 15 844-03-08


Podobne firmy

Elektro Klima

Firma Elekro Klima znajduje się w Elblągu i świadczy swoje usług i w zakresie montażu instalacji centralnego odkurzania, klimatyzacji i wentylacji, systemów alarmowych i innych. Zapraszamy do zapoznan...

Sowa

Firma Sowa z siedzibą w Łodzi świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektu i wykonania ekologicznych instalacji dla domu i firmy. Naszą ofertę produktów reprezentują nie tylko systemy ogrzewające,...