Katalog firm

Katan

Biuro rachunkowe Katan działa na rynku od 17 lat. Siedziba firmy znajduje się w Otrębusach. W ofercie znajduje się pełna obsługa rachunkowo-księgowa oraz kadrowo płacowa. Dzięki zatrudnianiu wyłącznie profesjonalistów firma świadczy swoje usługi w pełni profesjonalnie. W razie pytań można skontaktować się telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy.

Prowadzenie rachunkowości

Zgodne z obowiązującymi przepisami prowadzenie księgowości to obowiązek każdego przedsiębiorcy. Nie można sobie pozwolić w tej kwestii na jakiekolwiek błędy, bo Urząd Skarbowy nie jest wyrozumiały i nalicza za nie wysokie kary. Lepiej więc zdać się na pomoc jaką oferuje doświadczone biuro rachunkowe Grodzisk Mazowiecki to miasto, w którym działa ono już od 2001 roku i od tego czasu zyskało liczne grono zaufanych i co najważniejsza zadowolonych klientów.
Specjaliści w nim zatrudnieni nie tylko doradzą najlepszą i najbardziej korzystną formę opodatkowania, ale również sprawnie wypełnią całą powierzoną ich pieczy dokumentację księgową. Nie straszne im księgi rachunkowe czy inne rejestry i ewidencje podatkowe, w zakres ich obowiązków wchodzą również sprawy kadrowo-płacowe firm klientów oraz wszelkie kwestie związane z ubezpieczeniem społecznym.
Warto skorzystać z profesjonalizmu i doświadczenia jakie gwarantuje biuro rachunkowe w Grodzisku Mazowieckim to nie jedyny rejon jego działania, z usług mogą skorzystać również mieszkańcy innych regionów naszego kraju. Dowiedz się więcej odwiedzając naszą stronę http://www.katan.pl/biuro-rachunkowe-grodzisk-mazowiecki/.

Kontakt

Ulica: Natalińska 5

Kod: 05-805

Miejscowość: Otrębusy

http://katan.pl/

E-mail: biuro@katan.pl

Tel.: 22 486-30-60


Podobne firmy

Abaco

Abaco to najlepsze biuro rachunkowe, które działa na terenie Łodzi. Do swojego biura rachunkowego chętnie przyjmujemy male firmy oraz większe przedsiębiorstwa. Chętnie poprowadzimy dla Was Wasze księg...

Ergo Hestia

Lubelski oddział STU Ergo Hestia to kompleksowa oferta ubezpieczeniowa. Dbamy o ochronę zdrowia, życia, pojazdów i wielu innych dóbr. Oferujemy atrakcyjne, zróżnicowane pod względem zakresu, pakiety u...