Katalog firm

Karwikol

Skorzystanie z usług firmy sprzątającej jest na pewno doskonałym rozwiązaniem, ale tylko wtedy, gdy dobrze wybierze się takie przedsiębiorstwo. Pracownicy firmy Karwikol posiadają olbrzymie doświadczenie w swoim fachu i znakomite kwalifikacje, a także wiedzę potrzebną do tego, by zaspokajać wszystkie oczekiwania klientów.

Mycie okien

Mycie okien to przykry obowiązek każdej gospodyni domu czy administratora budynku. Warto powierzyć to zadanie profesjonalistom. Usługa zostanie dzięki temu wykonana nie tylko fachowo, ale też sprawnie. Natomiast sam efekt będzie widoczny jeszcze przez długie tygodnie.
Firma Karwikol świadczy rzetelne wsparcie w zakresie kompleksowe sprzątania i porządkowania. Profesjonalny serwis sprzątający oferuje również usługi mycia okien - niezależnie od ich wielkości, ilości czy wysokości, na której są umieszczone. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu specjaliści z firmy Karwikol są wysoko oceniani w kategorii mycie okien Gliwice. Dobrą opinię potwierdzają referencje od naszych klientów - wspólnot mieszkaniowych, firm, przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Zainteresowanym klientom prezentujemy zawsze bezpłatnie kalkulację i wycenę.
Warto podarować sobie chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków i pozostawić stan czystości szyb w swoim lokalu lub budynku specjalistom. Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Ulica: Literatów 40

Kod: 44-113

Miejscowość: Gliwice

http://karwikol.pl/

E-mail: biuro@karwikol.pl

Tel.: 882-486-631