Katalog firm

Jawo

Jeśli cenisz sobie wyrafinowany smak i wysoką jakość produktów spożywczych, to zapraszamy do zapoznania się z produktami firmy Jawo - lidera dań mrożonych w Polsce. W naszej ofercie można znaleźć niezliczoną ilość produktów w różnych smakach, które z pewnością znajdą swoich amatorów.

Mrożonki

Każdy z nas ma mnóstwo obowiązków, przez co nie zawsze wystarczy nam czasu, by przygotować sobie i bliskim pełnowartościowy i zdrowy posiłek. Co wtedy? Ratować się drogim, niezdrowym i tuczącym jedzeniem z fast foodów? Absolutnie nie! Jest bowiem zdecydowanie lepsze rozwiązanie - dania gotowe Jawo.
Dlaczego warto po nie sięgnąć? Bo to idealne połączenie świetnych składników przyrządzonych tradycyjną recepturą, wspaniałego smaku i łatwości przygotowania. Tak, przygotowanie dowolnego z naszych dań zajmie Ci krótką chwilę, dzięki czemu może uratować Cię w dosłownie każdej awaryjnej sytuacji. Doskonale wie o tym już wielu Polaków, którzy nie wyobrażają sobie, by w ich lodówce zabrakło dań gotowych Jawo. Których? To już zależy wyłącznie od Ciebie.
Sam zdecyduj, czy wolisz dziś zjeść krokiety z kapustą i grzybami, kluski śląskie z mięsem, czy może naleśniki z truskawkami. Całą listę naszych dań znajdziesz natomiast na naszej stronie internetowej http://www.jawo.pl/prasa/dania-gotowe-i-warzywa-zastepuja-lody/. Kliknij na nią i wybierz swój ulubiony posiłek!

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://www.jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28