Katalog firm

Kategorie


Intprojekt

Jeśli poszukują Państwo firmy, która projektuje proste lub rozbudowane systemy wizyjne, zapraszamy na stronę. Dla nas to pasja. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet wymagających Klientów. Firma Intprojekt projektuje też inteligentne systemy automatyki przemysłowej, wykonuje pomiary elektryczne i nie tylko.

Projekty elektryczne

Jeżeli potrzebne są Państwu porządne projekty elektryczne, ale niestety nie możecie znaleźć żadnej interesującej oferty w rozsądnej cenie to jak najszybciej skontaktujcie się z nami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdy projekt zaczynając od prostych instalacji w pomieszczeniach domowych kończąc na zaawansowanych instalacjach w bankach lub szpitalach.
Współpracujemy wyłącznie z największymi fachowcami, dlatego też korzystając z naszych usług, mają Państwo 100% pewność, że projekty elektryczne zostaną wykonane na najwyższym światowym poziomie. INTPROJEKT to rzetelna i godna polecenia firma z której usług na pewno będą Państwu zadowoleni. Zajmujemy się projektowanie instalacji elektrycznych wewnętrznych dla wszystkich typów obiektów.
Nasza oferta usługowa to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które poszukują idealnego kompromisu pomiędzy wysoką jakością wykonania, rzetelnością, terminowością i przystępną ceną. Pomogliśmy już wielu naszym zadowolonym klientom i teraz bardzo chętnie pomożemy i Państwu.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

Zapraszam do skorzystania ze swoich usług. Jako DJ bardzo chętnie zajmę się prowadzeniem Waszych imprez. Gram na weselach, imprezach firmowych, imieninach, urodzinach oraz innych imprezach, które będz...

AZ-PLAST

AZ-PLAST to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem oferująca usługi związane ze spawaniem i zgrzewaniem tworzyw sztucznych. Polityką przedsiębiorstwa są niskie ceny i szybki czas realizacji...