Katalog firm

Intprojekt

Jeśli poszukują Państwo firmy, która projektuje proste lub rozbudowane systemy wizyjne, zapraszamy na stronę. Dla nas to pasja. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet wymagających Klientów. Firma Intprojekt projektuje też inteligentne systemy automatyki przemysłowej, wykonuje pomiary elektryczne i nie tylko.

Prefabrykacja rozdzielnic

INTPROJEKT automatyka przemysłowa to projekty oparte na inteligentnych systemach, które dedykowane są w szczególności do przedsiębiorstw produkcyjnych i przemysłowych. Bogate doświadczenie oraz szeroka wiedza sprawiają, że jakość naszych usług znajduje się na najwyższym poziomie.
Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny i staramy się zapewnić mu wszystko to, czego naprawdę potrzebuje. Priorytetem jest dla nas Państwa zadowolenie, komfort oraz bezpieczeństwo. Oferujemy bezpłatną wycenę zlecenia, a także dogodne warunki współpracy. W naszej ofercie znajdują się m.in. projekty elektryczne, systemy wizyjne, systemy sterowania maszyn, prefabrykacja rozdzielnic, prefabrykacja szaf sterowniczych, a także wiele więcej.
Wykonujemy prefabrykację rozdzielnic na podstawie samodzielnie opracowanych projektów lub dostarczonych przez zleceniodawcę. Pracujemy na rozdzielnicach niskiego napięcia, budowlanych, dla domów jednorodzinnych, a także wielu innych konstrukcjach. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych wyzwań. Możesz zapoznać się z naszą ofertą odwiedzając stronę http://intprojekt.com.pl/oferta/prefabrykacja-szaf/prefabrykacja-rozdzielnic/.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

Zapraszam do skorzystania ze swoich usług. Jako DJ bardzo chętnie zajmę się prowadzeniem Waszych imprez. Gram na weselach, imprezach firmowych, imieninach, urodzinach oraz innych imprezach, które będz...

AZ-PLAST

AZ-PLAST to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem oferująca usługi związane ze spawaniem i zgrzewaniem tworzyw sztucznych. Polityką przedsiębiorstwa są niskie ceny i szybki czas realizacji...