Katalog firm

Intprojekt

Jeśli poszukują Państwo firmy, która projektuje proste lub rozbudowane systemy wizyjne, zapraszamy na stronę. Dla nas to pasja. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet wymagających Klientów. Firma Intprojekt projektuje też inteligentne systemy automatyki przemysłowej, wykonuje pomiary elektryczne i nie tylko.

Automatyka przemysłowa

Firma Intprojekt z Łodzi zajmująca się automatyką przemysłową to innowacyjne rozwiązania oparte na inteligentnych systemach. Wyróżnia nas nie tylko duże doświadczenie, ale również zaangażowanie oraz indywidualne podejście do klienta. Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wszystkie potrzeby oraz wymagania zleceniodawcy.
Ofertę kierujemy w szczególności do przedsiębiorstw, które dążą do usprawnienia procesów produkcyjnych oraz przemysłowych. Proponowane przez nas projekty mają na celu wzrost wydajności, a także opłacalności działalności. Praca powinna przebiegać szybciej i przynosić wymierne rezultaty.
Projektujemy również automatykę maszynową. Każdy projekt realizujemy tak szybko, jak to tylko możliwe. W naszej ofercie znajdziesz m.in. pomiary i projekty elektryczne, prefabrykację szaf sterowniczych, systemy wizyjne, systemy sterowania maszyn, projektowanie sterowników PLC, a także wiele więcej. Świadczymy również usługi serwisowe i naprawcze. Pracujemy w sposób rzetelny i sprawny.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

Zapraszam do skorzystania ze swoich usług. Jako DJ bardzo chętnie zajmę się prowadzeniem Waszych imprez. Gram na weselach, imprezach firmowych, imieninach, urodzinach oraz innych imprezach, które będz...

AZ-PLAST

AZ-PLAST to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem oferująca usługi związane ze spawaniem i zgrzewaniem tworzyw sztucznych. Polityką przedsiębiorstwa są niskie ceny i szybki czas realizacji...