Katalog firm

Optyk Grabowscy

Optyk Grabowscy zlokalizowany jest w Radomiu i oferuje swoim klientom wysokiej jakości produkty, które mają na celu podniesie komfortu widzenia klienta. W ofercie znajdują się oprawy korekcyjne, soczewki kontaktowe, szkła okularowe oraz okulary przeciwsłoneczne. Salon optyczny Grabowscy zapewnia również profesjonalne badanie wzroku.

Soczewki

Salon optyczny Grabowscy zaprasza na wizyty oraz na badania wzroku, które można zrobić u nas, na miejscu. Z naszym okulistą oraz optometrystą dokładnie przebadacie wzrok. O oczy trzeba dbać na każdym etapie życia i regularnie go badać. Jest to bardzo ważna czynność. Zachęcamy Was do badań w naszym gabinecie, gdzie zostaniecie przyjęci przez naprawdę fachową obsługę, która pomoże utrzymać Wam Wasze oczy w jak najdłuższym zdrowiu.
Przy kupowaniu u nas okularów, badanie wzroku jest gratis. Okulista Radom doradzi Wam jakie najlepiej szkła korekcyjne lub soczewki powinnyście kupić. Gwarantujemy Wam najlepsze i najbardziej fachowe usługi. Zapraszamy Was do jednego z naszych trzech salonów, gdzie kupicie nie tylko szkła ale również bardzo modne oprawki. Pomożemy Wam w odpowiednim doborze okularów, które będą pasowały do Waszej twarzy.
Grabowscy to solidna firma, która zapewni Wam najlepsze okulary oraz szkła kontaktowe w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do umawiania się u nas na wizyty w salonie.

Kontakt

Ulica: Al. Grzecznarowskiego 29/31

Kod: 26-610

Miejscowość: Radom

http://optyk-grabowscy.pl/

E-mail: kontakt@optyk-grabowscy.pl

Tel.: 48 382-06-32