Katalog firm

Floor Planet

Zlokalizowana w Łodzi firma Floor Planet prowadzi sprzedaż pokryć podłogowych. Dzięki współpracy z uznanymi dostawcami zapewnia duży wybór dywanów, wykładzin dywanowych i winylowych, paneli podłogowych i nie tylko. Oferuje ponadto kleje do parkietów, grunty oraz narzędzia i maszyny pomocne przy układaniu podłóg.

Wykładziny obiektowe

Miejsca takie jak banki, galerie handlowe lub hotele są punktami, w których zawsze należy oczekiwać dużego ruchu. Ruch ten potrafi generować wiele uszkodzeń jeżeli chodzi o wystrój miejsca publicznego. Dlatego też wystrój ten musi się składać z takich elementów, które są odporne na wiele uszkodzeń.
Idealnym pokryciem podłogi dla miejsca użytku publicznego zawsze są wykładziny obiektowe. Jest to specjalna grupa wykładzin, zazwyczaj wykonanych z PCV, która ma zapewnioną odporność na ścieranie, pękanie i przetarcia. Wykładziny obiektowe są w ofercie FloorPlanet, czyli firmy specjalizującej się w sprzedaży wykładzin różnego rodzaju. Firma ta ma wieloletnie doświadczenie w swojej branży i jest doskonale znana z tego, że każdemu klientowi zapewnia produkty wysokiej jakości.
Wykładziny obiektowe od FloorPlanet spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Są dostępne w różnych cenach, zatem każdy znajdzie tam wykładzinę dla swojego budżetu. FloorPlanet to zatem doskonałe miejsce na zakup wykładziny.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

http://www.floorplanet.pl/

E-mail: sklep@floorplanet.pl

Tel.: 508132665