Katalog firm

Floor Planet

Zlokalizowana w Łodzi firma Floor Planet prowadzi sprzedaż pokryć podłogowych. Dzięki współpracy z uznanymi dostawcami zapewnia duży wybór dywanów, wykładzin dywanowych i winylowych, paneli podłogowych i nie tylko. Oferuje ponadto kleje do parkietów, grunty oraz narzędzia i maszyny pomocne przy układaniu podłóg.

Wykładziny dywanowe

Remontujesz dom i chcesz zainwestować w nową podłogę, która będzie służyć Ci latami? Mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. Rozwiązaniem może okazać się firma Floor Planet, która od lat zajmuje się sprzedażą doskonałej jakości materiałów na Twoją podłogę. Z całą ofertą zapoznasz się na stronie http://www.wykladzinydywanowe.floorplanet.pl/.
Od wielu lat staramy się o to, aby nasze materiały były na jak najwyższym poziomie. Robimy to, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest prawidłowe wykończenie domu - to właśnie od niego w dużej mierze zależy wygląd Twojego pomieszczenia. Chcemy aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług, dlatego staramy Ci się pomóc najlepiej jak potrafimy. W naszej ofercie znajdziesz między innymi wykładziny dywanowe.
Cieszymy się, że zaufało nam już tak wiele osób, to naprawdę bardzo wiele dla nas znaczy. Więc jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami i chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę internetową http://www.floorplanet.pl/. W razie jakichkolwiek pytań lub niedomówień skontaktuj się z nami. Nasz zespół z największą przyjemnością odpowie na wszelkie Twoje wątpliwości.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

http://www.floorplanet.pl/

E-mail: sklep@floorplanet.pl

Tel.: 508132665