Katalog firm

Kategorie


Floor Planet

Zlokalizowana w Łodzi firma Floor Planet prowadzi sprzedaż pokryć podłogowych. Dzięki współpracy z uznanymi dostawcami zapewnia duży wybór dywanów, wykładzin dywanowych i winylowych, paneli podłogowych i nie tylko. Oferuje ponadto kleje do parkietów, grunty oraz narzędzia i maszyny pomocne przy układaniu podłóg.

Wykładziny do domu

Piękny i duży dom to marzenie niemal każdego dorosłego człowieka. Choć to marzenie nie należy do tych, które można spełnić niemal z miejsca, to istnieje kilka sposób na to by nieco przyspieszyć ten proces.
Wybór ekipy budowlanej to niesamowicie ważna kwestia, jednak musisz być gotowy na to, że w trakcie budowy możesz zmieniać ekipy nawet kilka razy. Jeśli jednak cały proces budowy domu masz już za sobą, to kolejnym niemniej ważnym etapem spełnienia Twojego marzenia o pięknym domu, jest oczywiście jego wykończenie (w tym także wybór idealnej podłogi). Do wyłożenia podłogi bardzo dobrze nadają się wykładziny Łódź do domu.
Jest to idealny sposób na to by nadawać wnętrzu nieco ciepłego klimatu. Jeśli myślisz o zakupie wykładziny do domu sprawdź ofertę firmy Floor Planet. To właśnie tam możesz dostać najwyższej jakości wykładziny oraz inne tego typu wykończenia podłóg. Jeśli jesteś zatem zainteresowany ofertą tej firmy, wejdź na ich stronę internetową http://www.floorplanet.pl/ i sprawdź co jeszcze możesz tam znaleźć.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

http://www.floorplanet.pl/

E-mail: sklep@floorplanet.pl

Tel.: 508132665