Katalog firm

Floor Planet

Zlokalizowana w Łodzi firma Floor Planet prowadzi sprzedaż pokryć podłogowych. Dzięki współpracy z uznanymi dostawcami zapewnia duży wybór dywanów, wykładzin dywanowych i winylowych, paneli podłogowych i nie tylko. Oferuje ponadto kleje do parkietów, grunty oraz narzędzia i maszyny pomocne przy układaniu podłóg.

Wykładziny dla dziecka

Pokój dziecięcy jest wyjątkowym miejscem, które powinno być sanktuarium na cały okres trwania dzieciństwa danego dziecka. Dlatego też na pewno warto jest zadbać, że każdy element wystroju tego pokoju jest starannie dobrany.
Nowoczesne wykładziny Warszawa do pokoju dziecka mogą okazać się trudne do znalezienia w ofercie zwykłego sklepu sprzedającego pokrycia podłogowego. Wtedy to warto jest trafić do FloorPlanet. Firma ta działa zarówno z Łodzi, jak i z Warszawy, jednak jej klientów można znaleźć w różnych regionach Polski. FloorPlanet ma długie lata doświadczenia jeżeli chodzi o wykładziny różnego rodzaju. Dzięki temu, że firma ta nieustannie rozwija swoją ofertę, można w niej znaleźć wszystko to co może potrzebować dany klient.
Wykładziny do pokoju dziecka dostępne we FloorPlanet utrzymywane są w jasnych barwach i zdobione ciekawymi wzorami. Szeroki wachlarz modeli do wyboru sprawia, że na pewno znajdzie się tam tą jedną wybraną wykładzinę, która doskonale wkomponuje się w pokój dziecięcy. Dlatego też FloorPlanet to idealne miejsce na to, aby zrobić zakupy.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

http://www.floorplanet.pl/

E-mail: sklep@floorplanet.pl

Tel.: 508132665