Katalog firm

Floor Planet

Zlokalizowana w Łodzi firma Floor Planet prowadzi sprzedaż pokryć podłogowych. Dzięki współpracy z uznanymi dostawcami zapewnia duży wybór dywanów, wykładzin dywanowych i winylowych, paneli podłogowych i nie tylko. Oferuje ponadto kleje do parkietów, grunty oraz narzędzia i maszyny pomocne przy układaniu podłóg.

Wykładziny biurowe

Tylko osoby, które nigdy nie pracowały w biurze, sądzą że jest to praca łatwa. Podczas wielu godzin spędzonych w głośnym i ruchliwym miejscu takim jak biuro bardzo łatwo przemęczyć swój umysł. Dlatego też każde biuro musi być odpowiednio zaprojektowane, tak aby jego pracownicy odczuwali jak najmniejszy dyskomfort. Gdy zaś chodzi o problem z hałasem, rozwiązaniem na ten problem są odpowiednio dobrane wykładziny biurowe.
Takie wykładziny można kupić w wielu miejscach, ale najlepszym będzie FloorPlanet. Jest to firma, która działa zarówno z Warszawy, jak i Łodzi. Jej klientami są zarówno osoby prywatne, jak i całe duże firmy zajmujące są wyposażeniem obiektów użytkowych. Dlatego też oferta FloorPlanet jest nakierowana na potrzeby wielu osób, w tym pracowników biurowych.
Wykładziny biurowe od FloorPlanet są wysokiej jakości i bez problemu tłumią większość odgłosów jakie generują poruszający się po biurze ludzie. Estetyczny wygląd i wytrzymałość, a także przystępne ceny, to powody dla których z FloorPlanet korzysta tak wiele osób.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

http://www.floorplanet.pl/

E-mail: sklep@floorplanet.pl

Tel.: 508132665