Katalog firm

Fibrobus

Przedsiębiorstwo Firobus oferuje przewozy autokarowe po kraju, jak również za granicę. Firma dysponuje nowoczesnym autokarem firmy Mercedes. Jest on, wstanie pomieścić 53 osoby. W ofercie znajdują się przejazdy związane z pielgrzymkami, obozami, imprezami integracyjnymi itp. W razie pytań można skontaktować się telefonicznie lub przez formularz kontaktowy.

Transport autokarem

Firma Fibrobus to przewozy autokarowe Łódź. Od wielu już lat oferujemy Państwu kompleksowe usługi w tym zakresie. Do dyspozycji Klientów mamy nowoczesne, komfortowe i bezpieczne autokary, dzięki którym możemy zawieźć Państwa w każde miejsce w Polsce, jak i w Europie.
Przewozy autokarowe Łódź adresowane są zarówno do Klientów indywidualnych, ale także do szkół, biur turystycznych, zakładów pracy, instytucji czy innych podmiotów, które chciałyby skorzystać z oferty przedsiębiorstwa Fibrobus.
Zależy nam na zadowoleniu Państwa, dlatego nieustannie pracujemy nad doskonaleniem świadczonych przez nas usług. Przede wszystkim dbamy o bezpieczeństwo podróżnych, ale także o komfort każdego przejazdu, a to wszystko udostępniamy w konkurencyjnych cenach. Zawsze zapewniamy profesjonalną i kompleksową oraz miłą i terminową obsługę. Staramy się również służymy wszelką pomocą, jeśli tylko zachodzi taka konieczność. Zapraszamy na stronę www. fibrobus.pl, na której znaleźć można szczegółowe informacje o ofercie firmy. Zachęcamy do nawiązania współpracy.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Aleksandrów Łódzki

http://fibrobus.pl/

E-mail: fibrobus@fibrobus.pl

Tel.: 602-728-822


Podobne firmy

Conect

Strona internetowa firmy zajmującej się transportem oraz spedycją, mającej w swojej ofercie zarówno przesyłki większe, jak i nieco mniejsze. Firma ta jest elastyczna i dopasowuje się do indywidualnych...