Katalog firm

Esthedent

Główną specjalnością Kliniki Esthedent jest stomatologia. Pacjenci z Warszawy i okolic mogą tu liczyć na kompleksową opiekę stomatologiczną i ortodontyczną, ale nie tylko. Uzupełnienie oferty stanowi medycyna estetyczna. Gabinet zapewnia indywidualne podejście do każdego pacjenta i bezstresową atmosferę.

Usuwanie zębów

Usunięcie zęba, kojarzy się większości pacjentów z bólem, stresem i trudno gojącymi się ranami. Nie musi tak być. Jeśli szukacie Państwo miejsca, w którym usunięcie zęba bezboleśnie i bez kłopotów, zapraszamy do naszej kliniki. Nasza klinika, to miejsce, w którym stawiamy na komfort pacjenta.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla pacjenta wizyta u stomatologa to wielki stres, rodzinną atmosferą, profesjonalnym i bezbolesnym leczeniem, staramy się go zminimalizować. Bezbolesne usuwanie zębów Warszawa, czy inne zabiegi stomatologiczne, nie muszą być bolesne. Aby nie bolało, podajemy pacjentowi odpowiednie znieczulenia, gwarantujące komfort zabiegu usunięcia zęba, czy innych zabiegów stomatologicznych. U nas usuwamy także ósemki. To trudny zabieg, dlatego nie każdy gabinet stomatologiczny się go podejmuje. U nas wykonamy go bez problemu.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do odwiedzenia naszej kliniki stomatologicznej. Wierzymy, że będziecie Państwo zadowoleni z leczenia i będziecie wracać do nas regularnie.

Kontakt

Ulica: ul.Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 22 299-15-50


Podobne firmy

Orthovision

Serdecznie zapraszamy do OrthoVision - miejsca, gdzie zawsze możecie zatroszczyć się o swoje zęby. Jest nam bardzo miło, że możemy zaoferować Wam kompleksowe usługi dentystyczne na bardzo wysokim pozi...