Katalog firm

Esthedent

Główną specjalnością Kliniki Esthedent jest stomatologia. Pacjenci z Warszawy i okolic mogą tu liczyć na kompleksową opiekę stomatologiczną i ortodontyczną, ale nie tylko. Uzupełnienie oferty stanowi medycyna estetyczna. Gabinet zapewnia indywidualne podejście do każdego pacjenta i bezstresową atmosferę.

Usuwanie ósemek

Usuwanie zębów nie należy do najprzyjemniejszych zabiegów stomatologicznych. Niestety czasami się zdarza tak, że nie obejdzie się bez ich wyrwania. Problem tychże zębów dotyczy wieku pacjentów. Szczególnie ważne jest, aby usuwając je nie naruszyć ani nie uszkodzić sąsiadujących zębów.
Obecnie zaleca się zabiegi jeszcze zanim ósemki zdążą się zacząć psuć. Jest to kolejna ważna rzecz, gdyż pozwala to uchronić resztę uzębienia przed niechcianą infekcją, która w najgorszym przypadku będzie prowadzić również do zabiegu wyrywania. Zabieg usuwanie ósemek Warszawa możliwe jest w nowoczesnej klinice stomatologii i medycyny estetycznej Esthedent. Zastosowanie najnowszych technologii oraz metod usuwania zębów pozwala na przebycie zabiegu bezboleśnie. Dzięki najlepszej jakości specjalistom stomatologom i protetykom gwarantujemy wysoką jakość oferowanych usług.
Przed wykonaniem jakichkolwiek czynności zabiegowych zapraszamy na indywidualną konsultacje w celu wybrania najlepszej metody leczenia. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Ulica: ul.Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 22 299-15-50


Podobne firmy

Orthovision

Serdecznie zapraszamy do OrthoVision - miejsca, gdzie zawsze możecie zatroszczyć się o swoje zęby. Jest nam bardzo miło, że możemy zaoferować Wam kompleksowe usługi dentystyczne na bardzo wysokim pozi...