Katalog firm

Esthedent

Główną specjalnością Kliniki Esthedent jest stomatologia. Pacjenci z Warszawy i okolic mogą tu liczyć na kompleksową opiekę stomatologiczną i ortodontyczną, ale nie tylko. Uzupełnienie oferty stanowi medycyna estetyczna. Gabinet zapewnia indywidualne podejście do każdego pacjenta i bezstresową atmosferę.

Korony zębowe

Uśmiech zadbany i niemal idealny jest bardzo ważną kwestią. To dzięki niemu każdy ma szansę wyglądać dużo młodziej i zdrowiej. Bardzo ważną kwestią jednak jest dobranie odpowiedniego gabinetu z doświadczeniem i indywidualnym podejściem do pacjenta. Tylko w taki sposób mamy pewność, że wszystko zostanie wykonane na tyle dobrze, że korony zębowe Warszawa, będą służyły przez wiele lat bez uszczerbków, a wszystko będzie wyglądać bardzo naturalnie.
Dobrze dobrana korona nie wyróżnia się na tle innych zębów. Wygląda naturalnie i uśmiech jest w całości spójny i zdrowy. Gabinet z doświadczeniem i profesjonalnym podejściem ma świadomość, że każdy wyrób ma dodawać uroku, a nie go odbierać. Dzięki temu każdy wychodzący z niego klient, zdecydowanie punktuje wysoką samooceną i pewnością siebie.
Warto o to zadbać, bo to właśnie uśmiech sprawia, że dana osoba wygląda o wiele korzystniej i częściej ma ochotę się uśmiechać. Korony zębowe pozwalają każdemu odzyskać piękny i zdrowo wyglądający uśmiech.

Kontakt

Ulica: ul.Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 22 299-15-50


Podobne firmy

Orthovision

Serdecznie zapraszamy do OrthoVision - miejsca, gdzie zawsze możecie zatroszczyć się o swoje zęby. Jest nam bardzo miło, że możemy zaoferować Wam kompleksowe usługi dentystyczne na bardzo wysokim pozi...