Katalog firm

Kategorie


Esthedent

Główną specjalnością Kliniki Esthedent jest stomatologia. Pacjenci z Warszawy i okolic mogą tu liczyć na kompleksową opiekę stomatologiczną i ortodontyczną, ale nie tylko. Uzupełnienie oferty stanowi medycyna estetyczna. Gabinet zapewnia indywidualne podejście do każdego pacjenta i bezstresową atmosferę.

Implanty

Klinika powstała dla wszystkich tych, którzy nie chcą już bać się dentysty. Do leczenia ubytków, usuwania zębów oraz medycyny estetycznej jamy ustnej wykorzystujemy nowoczesną technologię. Pomaga nam w zapewnieniu wyjątkowo komfortowych warunków naszym pacjentom oraz w zlikwidowaniu bólu jaki towarzyszy wizytom u dentysty.
W Klinice pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy ciągle się dokształcają biorąc udział w szkoleniach czy seminariach. Korzystając z ich wiedzy nasi pacjenci mogą być pewni, że metoda leczenia dobrana będzie indywidualnie do potrzeb. Coraz więcej osób sięga po implanty zębów Warszawa. Jest to metoda uzupełniania uzębienia polegająca na mocowaniu sztucznych korzeni z powłoką tytanową między zdrowe zęby.
Po zamocowaniu następuje wykończenie górnej części koroną protetyczną z porcelany. Metoda ta pozwana na w pełni bezpieczne uzupełnienie uzębienia i odzyskanie zdrowego i pięknego uśmiechu. Implanty niwelują także zniszczenia sąsiednich zębów, co często ma miejsce w przypadku protez.

Kontakt

Ulica: ul.Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 22 299-15-50


Podobne firmy

Orthovision

Serdecznie zapraszamy do OrthoVision - miejsca, gdzie zawsze możecie zatroszczyć się o swoje zęby. Jest nam bardzo miło, że możemy zaoferować Wam kompleksowe usługi dentystyczne na bardzo wysokim pozi...