Katalog firm

Kategorie


DJ Tomasz Cichocki

Zapraszam do skorzystania ze swoich usług. Jako DJ bardzo chętnie zajmę się prowadzeniem Waszych imprez. Gram na weselach, imprezach firmowych, imieninach, urodzinach oraz innych imprezach, które będziecie chcieli zorganizować. Warto podjąć ze mną współpracę, ponieważ dobrze znam się na każdej muzyce.

Oprawa muzyczna

Planujesz ślub i wesele? Zastanawiasz się nad wyborem oprawy muzycznej? Chcesz aby wszyscy goście byli zadowoleni i świetnie się bawili? Jeśli tak, koniecznie zamów na swoje wesele dj'a. Dzięki temu nie zawiedziesz się na odtworzeniu najbardziej znanych i lubianych utworów ponieważ każdy z nich będzie słyszany w oryginale.
Nasz DJ na wesele sprawi, że przyjęcie będzie niezwykłe i niezapomniane. Dzięki niemu nie tylko muzyka będzie idealna. Poprowadzi przyjęcie zgodnie z upodobaniami gości i tak pokieruje imprezą, że każdy będzie zadowolony. Dzięki niemu każdy będzie mógł usłyszeć swoją ulubioną melodię i zatańczyć do niej. Nie będzie problemu z odtworzeniem piosenki gdyż nasz DJ posiada bogaty repertuar.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu każdą młodą parę, która waha się nad wyborem zespołu czy dj'a na swój wyjątkowy dzień. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta i szczegółowo pytamy o upodobania i preferencje zarówno młodej pary jak i gości weselnych. Z nami każde przyjęcie jest udane. Szczegółowe informacje na temat mojego doświadczenia oraz filmów z prowadzonych imprez można znaleźć na stronie http://dobradyskoteka.pl/.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Łódź

http://dobradyskoteka.pl/

E-mail: tomasz@dobradyskoteka.pl

Tel.: 605-577-166


Podobne firmy

AZ-PLAST

AZ-PLAST to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem oferująca usługi związane ze spawaniem i zgrzewaniem tworzyw sztucznych. Polityką przedsiębiorstwa są niskie ceny i szybki czas realizacji...

Intprojekt

Jeśli poszukują Państwo firmy, która projektuje proste lub rozbudowane systemy wizyjne, zapraszamy na stronę. Dla nas to pasja. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet wymagających...